3 Maj!

3 Maja bartoszyccy harcerze przyciągnęli mieszkańców miasta nad jeziorko mleczarskie, gdzie odbył się piknik patriotyczny, który rozpoczął się od punktów aktywności gdzie zuchy i harcerze wraz z dziećmi i młodzieżą m.i.n budowali meble z palet, przygotowali dania, uczestniczyli w pozorowanym wypadku drogowym, rozstawiali namioty na czas. Po krótkiej przerwie uczestnicy pikniku mięli okazję zobaczyć dramę w wykonaniu harcerzy pt. "Co byłoby bez Konstytucji" przygotowaną przez instruktorkę Katarzynę Tabakę. Całe przedsięwzięcie zakończyło się festiwalem kolorów!

Młodzież już nie kojarzy obchodów świąt narodowych z patetycznymi słowami, tylko z radosnym świętem.

Przedsięwzięcie organizowała Natalia Dziuba Wołoch wraz z 8 Drużyna Starszoharcerska "Infinitum"

(Więcej zdjęć tutaj)